Životná premena
s Miškom Páleníkom

Pridaj sa už dnes

Pridaj sa už dnes

Počas 8 týždňov premeny ťa zrozumiteľnou a zábavnou formou naučím všetko potrebné, aby tvoja cesta za novým a hlavne zdravším JA bola úspešná. Ideš do toho? Pridaj sa ešte dnes 🙂 Za 1 € na deň.

Pridaj sa a získaj

Unikátny videomanuál
80 krátkych videí, 8 livestreamov s hosťami, zodpovieme na všetky tvoje otázky a naučím ťa princípom správneho stravovania, jednoducho a zrozumiteľne. 

Stravovací plán
100 receptov energeticky prepočítaných na mieru, ktoré ti budú chutiť a vieš si ich jednoducho a bez stresu pripravovať (aj vo verzii vegetarián).

Odborného sprievodcu
15 pomocných materiálov, FB podporná skupina a množstvo tipov do praxe. Na mňa a môj tím Planeat, sa vieš kedykoľvek obrátiť.

Budem ťa viesť krok po kroku

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Programom prejdeme spolu, postupne. Začneme nastavením cieľa a motivácie. Naučím ťa všetko dôležité o základných zložkách potravy, vysvetlím významnú rolu regenerácie a spánku a samozrejme nezabudnem ani na pohyb. 

Pridaj sa k tisíckam

spokojných účastníkov Premeny 

-7 kg za 8 týždňov

Ahojte. Dal som dole 7 kg a asi 6 cm z pásu. Z XL som to dal na L. Vody vypijem asi 3 - 4 l denne, prestal som piť kávu a skoncoval s tabletkami na tlak. Cítim sa podstatne lepšie a dnes môžem len potvrdiť, že ísť do premeny bola skvelá investícia. Chalani, skvelá práca. Držte sa"

-5 kg za 8 týždňov

Pripájam sa aj ja s poďakovaním celému tímu Planeat, všetci úžasní ľudia, ktorí má "nakopli" so sebou niečo urobiť. Začala som sa viac hýbať, pochopila som aké je dôležité pravidelné stravovanie a podarilo sa mi schudnúť z 74 kg na 69 kg. Veľká vďaka”

-7 kg za 8 týždňov

Za osem týždňov išlo dole 7 kg a 12 cm v páse, zlepšil som kondičku a začal behať. Kilá a cm idu stále dole, čo ma nesmierne teší. Okolie sa ma stále vypytuje, že akú držím diétu... žiaľ sklamem ich keď poviem, že žiadnu a potom im porozprávam o tejto premene a skvelom tíme Planeat. Ďakujeme “

-8 kg za 8 týždňov

“Chcela by som sa poďakovať Miškovi a celému tímu Planeat. Za týchto skvelých 8 týždňov som sa naučila naozaj veľa a úplne ma táto premena nakopla. Celkovo sa mi chudnutie zdalo byť nemožné, no za 6 týždňov sa mi podarilo schudnúť 7 kg. Ešte raz ďakujem, ste úžasní.”

Na čo sa môžeš tešiť?

80 krátkych videí

Krátke videá nabité obsahom. K rok po kroku ťa prevediem a naučím princípy správneho stravovania, jednoducho a zrozumiteľne.  Všetky potrebné informácie bez zbytočného balastu.

 

8 livestreamov s Miškom 

Počas živých vysielaní ti zodpoviem tvoje otázky, získaš tipy do bežného života a súčasťou budú aj zaujímaví hostia. Je tu pre teba aj podporná FB skupina.  Na mňa a môj tím Planeat, sa vieš kedykoľvek obrátiť.

 

100 receptov na chudnutie

Jedálniček plný chutných a nutrične vyvážených receptov s energiou na mieru. Jednoduchá príprava bez stresu jednoducho a bez stresu (aj vo verzii vegetarián).

15 užitočných pomôcok

Diéty nefungujú, zmena návykov áno. Každý týždeň nová téma, nové videá, rôzne úlohy, jeden kľúčový návyk, 100% efekt.

Facebook skupina

Uzavretá komunita, ktorá sa navzájom podporuje na ceste za spoločným cieľom = úspech. Nemusíš sa báť opýtať, sme tu pre teba.

Dostupnosť vždy a všade

Neobmedzujem ťa. Program a úlohy plníš presne vtedy, keď ti to vyhovuje. Či začneš v sobotu, alebo v pondelok je na tebe.   

Čo ťa čaká v 8 týždňoch
tvojej premeny?

1. týždeň

Predtým, ako sa vôbec do chudnutia pustíš, spoločne si nastavíme rozumný cieľ a poviem ti ako ho vďaka motivácii a disciplíne dosiahnuť.

2. týždeň

Priberá sa iba z tukov? Čo sú to vlastne tie bielkoviny a na čo nám slúžia? Neboj, všetko sa dozvieš.

3. týždeň

V treťom týždni si rozoberieme toľko démonizované sacharidy a vysvetlím ti, prečo je pre náš organizmus vláknina tak veľmi dôležitá.

4. týždeň

Jeden z kľúčových návykov pri chudnutí je pravidelnosť stravovania a správne zvolené množstvo. Poviem ti prečo je to tak.

5. týždeň

Kedy a prečo sme hladní? Je hlad iba prezlečený smäd? Čo je to BMR? To všetko sa dozvieš v tomto týždni.

6. týždeň

Pri akých športoch a cvičeniach spaľujeme najviac kalórií? Je lepší silový tréning alebo cardio? Dozvieš sa aj to, akú rolu v procese chudnutia hrajú svaly.

7. týždeň

Spánok a regenerácia sú v spojení so zdravím a chudnutím dlhodobo podceňované. Pritom ich zlepšenie dokáže dramaticky zvýšiť kvalitu života.

8. týždeň

Cheat day vs. cheat meal? Ako sa stravovať na cestách? A čo ten náš obľúbený fastfood? Týždeň plný tipov do praxe.

Bonus: 100 receptov  na chudnutie zdarma

( v hodnote 49€ )

Chutné zdravé a nutrične vyvážené recepty, ktoré si zamiluješ. Každý recept je vypočítaný presne na tvoj kalorický príjem a teda jedlá môžeš kombinovať podľa toho, na aké máš zrovna chuť. Fantázii sa medze nekladú.

 

Referencie, o ktorých
sa stále hovorí

Rovnaké princípy, aké nájdeš v programe, sú overené aj účastníkmi TV show Extrémne premeny.

-108kg

Ľubo: „Prekvapivé zistenie bolo, že zdravé stravovanie je lacnejšie ako prejedanie sa pizzou a kebabom. Naučil som sa variť a stravovať sa zdravo, no zároveň chutne. Stravovať sa tak, aby som vedel dlhodobo (celý život) fungovať a mal z toho radosť.“

-60kg

Soňa: Naučila som sa jesť pravidelne a také porcie, aké mám mať. Vždy sa mi raňajkovalo ťažko. Teraz si neviem bez raňajok predstaviť deň a milujem hlavne raňajky na sladko, keďže sladké je moja vášeň. Treba skúšať a nepoľaviť, ísť si za svojím zdravým JA.”

-52kg

Viktória: “Nikdy som nebola typický “dietár”.  Miško mi ukázal recepty na ďalší spôsob. Viem si rozdeliť príjem a môžem jesť aj normálne, úplne klasické jedlá a recepty, ktoré nie je potrebné pretvárať na zdravšie verzie. Stačí vedieť koľko a kedy. “

-56kg

Andrej: “Pri stravovaní od Miška som sa naučil jesť veľa zeleniny a odvykol si od mastných jedál, z ktorých mi bolo vždy ťažko. Po takom jedle sa nedá športovať a to mi aj najviac pomohlo sa takého jedla zbaviť, keďže som bol motivovaný dať zo seba to najlepšie.”

Garancia spokojnosti

Garancia spokojnosti

Program som zostavil so svojim tímom skúsených odborníkov Planeat, ktorý pomohol zmeniť návyky už tisíckam ľudí. Avšak nebudeme ťa do ničoho nútiť, ponúkame garanciu vrátenia peňazí. Ak nám do 14 dní od zakúpenia tohto produktu napíšeš, že s ním nie si spokojná/ý, vrátime ti peniaze. Bez zbytočných otázok.

Program som zostavil so svojim tímom skúsených odborníkov Planeat, ktorý pomohol zmeniť návyky už tisíckam ľudí. Avšak nebudeme ťa do ničoho nútiť, ponúkame garanciu vrátenia peňazí. Ak nám do 14 dní od zakúpenia tohto produktu napíšeš, že s ním nie si spokojná/ý, vrátime ti peniaze. Bez zbytočných otázok.

Už máš svoju životnú

Premenu za sebou?

Už máš svoju životnú

Premenu za sebou?

Skvelé 🙂 Pokojne sa k nám vieš opäť  pridať a zopakovať celý program.

Ak však na svoju premenu ešte len čakáš, tvojím cieľom je schudnúť a konečne aj porozumieť procesu chudnutia, si na správnom mieste. 

Skvelé 🙂 Pokojne sa k nám vieš opäť  pridať a zopakovať celý program.

Ak však na svoju premenu ešte len čakáš, tvojím cieľom je schudnúť a konečne aj porozumieť procesu chudnutia, si na správnom mieste. 

Otázky a odpovede

Ako začať

Program je rozdelený do 8 týždňov. Začni prvým týždňom, pusti si video a ak máš potrebu, pokojne sa k jednotlivým častiam vráť aj niekoľkokrát, opakovane. Vždy si prečítaj aj sprievodné úlohy a vyskúšaj návyk pre daný týždeň. Postupne zaraď recepty z jedálnička. Každý týždeň sa ti otvorí nový obsah. K týždňom, ktoré už máš za sebou sa vieš kedykoľvek vrátiť.

Čo ak jeden týždeň vynechám

Ak jeden týždeň vynecháš, nič sa nedeje. Robíš to pre seba, je to výzva ty vs. ty. Pokojne sa vráť do týždňa, k poslednému videu, prípadne môžeš začať odznova. Avšak odporúčam dodržať poradie jednotlivých týždňov a nepreskakovať medzi nimi.

Čo robiť v prípade, že váha stagnuje

Môže sa stať, že napriek tomu, že všetko robíš správne, váha ti kolísa alebo stagnuje. Dôvodov môže byť viacero: nedostatočný pitný režim, málo spánku, ženský cyklus, zvýšený stresový faktor. Nezabúdaj, že aj alkohol má kalórie a rovnako tak nevedomé pojedanie medzi hlavnými jedlami. Ak potrebuješ pomôcť, pokojne napíš do FB skupiny.

Mám technický problém s webom/videom, čo s tým

Závisí od typu komplikácie. Ak ti nejde spustiť video stiahni si najnovšie "ovládače" na podporu videa. Prípadne nám rovno napíš na info@planeat.sk.

Potrebujem sa niečo spýtať, na koho sa obrátiť

Pokojne nám napíš na uzavretú Facebook skupinu: Planeat Premena. Radi odpovieme, poradíme.

Kde nájdem FB skupinu?

Pridaj sa do uzavretej Facebook skupiny: Planeat Premena.

Zaži premenu aj ty

Zaži svoju životnú premenu aj ty